Data dodania: 27-12-2017


Nazwa: Bio - baseny

Adres: Obornicka 76

Miejscowość: Suchy Las k/Poznania

Kod pocztowy: 62-002

Telefon: 605 061 831

WWW: http://www.bio-baseny.pl


Ocena (0 z 0 głosów)
Opis:

Hydromasaż to jeden z popularnych zabiegów w każdym salonie SPA, czy w poradniach rehabilitacyjnych. Jest to bardzo relaksujący zabieg. A co powiesz na prywatną wannę z hydromasażem? Możesz zdecydować się na jacuzzi w łazience albo jacuzzi ogrodowe. Firma bio-baseny z Poznania poleca takie wanny SPA prosto od producenta Allseas Spas.

Taka relaksująca kąpiel w domowym jacuzzi, zamontowanym, np. na tarasie, sprawi, że odprężysz się po ciężkim dniu w pracy i nabierzesz ochoty do życia. Teraz taką wannę z jacuzzi możesz mieć w atrakcyjnej cenie. Jeśli chcesz zapoznać się z dokładnym cennikiem ogrodowego jacuzzi, zadzwoń do rekomendowanej firmy pod numer 61 652 21 70, a na pewno uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych wanien SPA. Warto wiedzieć również, że jeśli kupisz taką wannę do celów rehabilitacyjnych, możesz odliczyć taki zakup od podatku.

Zostaw OpinieUżytkownik Adrian Maciejewski napisał:
Dzięki działaniom tej firmy mamy jacuzzi w naszym ogrodzie. Staranność wykonania i jakość produktu nieustannie sprawia na gościach ogromne wrażenie.
Data: 2018-06-05 13:35:48
Ocena: 5

Inne Firmy