Data dodania: 21-03-2019


Nazwa: CAMPERY ASONE

Adres: Poprawna 127

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 03-984

Telefon: +48 606 11 33 50

WWW: https://camperyasone.pl/


Ocena (0 z 0 głosów)
Opis:

Podróżowanie w stylu odkrywcy może być niezwykle romantyczne. Być może ktoś od zawsze marzył, by tak jak w czasach młodości wybrać się na wyprawę w nieznane. Często kończy się to westchnieniem i uczciwym postawieniem sprawy: nie można swoim bliskim fundować stresu związanego z niewygodami. Tymczasem rozwiązanie znajduje się pod ręką. Odpowiedzią na wszystkie wahania i wątpliwości  będzie kamper - dom na kółkach, zapewniający komfortową drogę i nocowanie.

Okazuje się, że taka podróż może okazać się  przygodą na wyciągnięcie ręki. Wszystko za sprawą firmy Campery ASONE, prowadzącej wypożyczalnię pojazdów kempingowych. Nowe kampery do wynajęcia czekają w Warszawie, w przystępnych cenach i z komfortowym wyposażeniem. Oznacza to, że można zaplanować niezapomniany rodzinny wyjazd, nie rezygnując z wakacyjnych wygód.

Zostaw OpinieUżytkownik heavykoala914 napisał:
Takiej ofercie, jaką ma ta wypożyczalnia, mówię zdecydowane: Tak! Kamper, który u nich wynająłem okazał się spełniać moje oczekiwania, poza tym to świetny sposób na spędzanie urlopu. :)
Data: 2020-10-28 10:24:06
Ocena: 4

Inne Firmy