Data dodania: 12-07-2023


Nazwa: Cukiernia Sowa sp.j.

Adres: ks. J.Schulza 3

Miejscowość: Bydgoszcz

Kod pocztowy: 85-315

Telefon:

WWW: https://www.cukierniasowa.pl


Ocena (0 z 0 głosów)
Opis:

Wsparcie, jakie mogą zaproponować pracownicy Cukierni Sowa Sp. z o. o., to nieoceniona pomoc przy organizacji różnego rodzaju przyjęć, spotkań rodzinnych, a nawet wesel. Bez względu na liczbę gości oraz ich indywidualne preferencje smakowe, kadra jest w stanie zaproponować wypieki, które spełnią ich oczekiwania.

Cukiernia proponuje torty, ciasteczka oraz ciasta na zamówienie z własnym dowozem. Gwarantuje terminowość realizacji oraz najwyższą jakość wykorzystanych podczas produkcji słodkości surowców. Wyroby powstają w sterylnych warunkach, zgodnie z obowiązującymi normami fitosanitarnymi. Podobne zasady dotyczą transportu.

Firma prowadzi lokal gastronomiczny przy ul. ks. J. Schulza 3 w Bydgoszczy. Zaprasza pod podany adres amatorów nie tylko słodkich deserów, ale także koneserów smaku dobrego, wypiekanego na miejscu pieczywa. Oferta cukierni obejmuje także gorące i zimne napoje oraz lody, jest to więc doskonałe miejsce na wyjście z dziećmi bądź też na umówienie się na spotkanie ze znajomymi.

Zostaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Inne Firmy