Data dodania: 25-12-2017


Nazwa: Euro Furniture

Adres: Dalston Gardens 16

Miejscowość: Stanmore, London

Kod pocztowy: 00-000

Telefon: 020 8204 0666

WWW: http://www.eurodeko.co.uk/


Ocena (0 z 0 głosów)
Opis:

Od roku 2002 w Wielkiej Brytanii istnieje sklep, w którym można nabyć polskie meble. Są to meble najwyższej jakości najlepszych polskich producentów. Także i meble Black Red White w UK są dostępne, gdyż ta marka znajduje się wśród najwyżej cenionych ze względu  na estetykę wykonania, trwałość i ciekawy design. Na stronie eurodeko.co.uk obejrzeć i kupić można zarówno klasyczne, jak i nowoczesne meble, dlatego każdy potencjalny nabywca znajdzie coś dla siebie.

Oprócz zestawów mebli do sypialni, jadalni, salonu czy pokoju dziecięcego są tu także sofy, narożniki, łózka, komody i wiele innych mebli tego producenta wykonanych z solidnych materiałów. Wszystkie sprzedawane w EuroDeco meble posiadają wymagany przez angielskich ubezpieczycieli i właścicieli domów certyfikat FIRA, a obrót nimi jest zgodny z prawem. Każdy nabyty tu mebel jest objęty gwarancją, a także serwisem pogwarancyjnym.

Zostaw OpinieUżytkownik Katia napisał:
Mieszkając w Londynie zdecydowałam się na zakup mebli w Euro Furniture przy generalnym remoncie. Meble bardzo stylowe i nowoczesne. Nadają pokojowi modernistyczny wygląd.
Data: 2018-07-12 11:29:14
Ocena: 3

Inne Firmy