Data dodania: 29-06-2018


Nazwa: Foremski

Adres: Rynkowa 56

Miejscowość: Przeźmierowo

Kod pocztowy: 62-081

Telefon: 61 29 22240

WWW: https://www.foremski.com.pl/


Ocena (0 z 0 głosów)
Opis:

Foremski zapewnia w swoim asortymencie wkłady kominkowe dla poznańskich klientów oraz tych z okolic miasta. Pośród propozycji można wyróżnić:

  • wkłady powietrzne,
  • wkłady z płaszczem wodnym.

Oferowane kominki różnią się między sobą designem oraz funkcjonalnością co pozwala na dostosowanie zakupu do indywidualnych potrzeb. Wielu klientów decyduje się na szybkie i pewne zakupy online, dzięki czemu zaoszczędza się nie tylko pieniądze, ale również czas.

Setki artykułów posegregowane w odpowiednich kategoriach dają optymalny wybór dla najbardziej wymagających klientów. Wkłady kominkowe polecanych producentów różnią się parametrami, o których można przeczytać na stronie internetowej sklepu. Z oferty sprzedażowej korzystają nie tylko klienci indywidualni, ale również biznesowi, którzy szukają nowoczesnych, jak i tradycyjnych modeli kominkowych w przystępnych cenach.

Zostaw OpinieUżytkownik esoutind napisał:
Jeśli szukacie nowoczesnych wkładów kominkowych, to myślę, że oferta firmy Foremski powinna was zadowolić.Mają w swojej ofercie wkłady o różnorakim przeznaczeniu - zajrzyjcie na ich stronę by się do niej przekonać...
Data: 2019-04-16 15:25:11
Ocena: 5

Inne Firmy