Data dodania: 25-12-2017


Nazwa: HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Adres: Giewont 16

Miejscowość: Bielsko-Biała

Kod pocztowy: 43-316

Telefon: 33 819 28 64

WWW: https://www.impragnol.pl/


Ocena (0 z 0 głosów)
Opis:

Impragnol specjalizuje się w sprzedaży jakościowych i skutecznych preparatów do impregnacji odzieży oraz obuwia. Przywiązuje szczególną uwagę do jakościowego składu oferowanych środków impregnujących, by zapewnić swoim klientom jak najlepszą ochronę przed wilgocią i zanieczyszczeniami.

W ofercie sklepu dostępne są m.in. preparaty w płynie i sprayu. Środki w płynie sprawiają, że pranie odzieży wypełnionej puchem lub piórami zapewnia stałą regenerację ich powłoki, dzięki czemu nieustannie utrzymują odporność przed czynnikami negatywnie wpływającymi na tkaniny. Z kolei impregnat w sprayu przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego, zarówno na ubrania, jak i obuwie. Impragnol rekomenduje stosowanie preparatu w sprayu przed każdym wyjściem.

Więcej informacji o produktach marki i zaleceniach odpowiedniej pielęgnacji garderoby firma Impragnol udostępnia na stronie impragnol.pl.

Zostaw OpinieUżytkownik smallladybug534 napisał:
Uważam, że impregnaty tej marki to świetne produkty. Dzięki nim wasza odzież i obuwie będą dobrze zabezpieczone przed wilgocią i zabrudzeniem. :)
Data: 2020-06-18 14:35:44
Ocena: 5

Inne Firmy