Data dodania: 18-07-2023


Nazwa: Markiewicz Clinic

Adres: Szymanowskiego 2

Miejscowość: Gdańsk

Kod pocztowy: 80-280

Telefon: 58 558 80 57

WWW: https://markiewiczclinic.com


Ocena (0 z 0 głosów)
Opis:

Do gdańskiego gabinetu stomatologicznego można zgłaszać się w różnych przypadkach, między innymi gdy chce się odbudować utracone zęby w taki sposób, by cieszyć się naturalnym wyglądem i takimi samymi odczuciami. Pacjentom Markiewicz Clinic polecane są między innymi implanty zębowe w Gdańsku, wykonywane z materiałów zapewniających ich naturalny wygląd. Decydują się na nie przede wszystkim osoby mające do uzupełnienia pojedyncze braki, zwłaszcza w przednich odcinkach, gdyż wówczas naturalny, estetyczny wygląd jest szczególnie pożądany.

W gabinecie można też jednak między innymi wykonać protezę na implantach, co jest rozwiązaniem stosowanym w przypadku całkowitego bezzębia, dotyczącego czy to jednego łuku, czy obu. Na opcję tę decydują się nie tylko osoby niemające zębów z racji podeszłego wieku, ale też te, które straciły je na skutek chorób czy urazów.

Szczegóły na temat dostępnych rozwiązań można znaleźć na stronie internetowej gabinetu oraz uzyskać po nawiązaniu kontaktu z jego personelem.

Zostaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Inne Firmy