Data dodania: 15-03-2019


Nazwa: Netpaka.eu

Adres: Powstańców Śląskich 54

Miejscowość: Lubliniec

Kod pocztowy: 42-700

Telefon:

WWW: https://netpaka.eu/


Ocena (0 z 0 głosów)
Opis:

Nie lubisz, kiedy Twoje ciężarówki mają puste przebiegi? W końcu może to generować straty, a przecież pusta przestrzeń mogłaby być jakoś zagospodarowana. Jest jednak na to skuteczne rozwiązanie. Transport kabotażowy jest atrakcyjnym sposobem na to, by przewóz ładunku generował więcej pieniędzy.

Nie jest to jednak wcale takie łatwe i oczywiste – przewoźnik musi spełniać szereg różnych wymogów, jakie narzuca prawo wspólnotowe, a także przepisy konkretnych państw. Posiadanie odpowiedniej licencji to tylko jeden z wymogów.

Wszystkie szczegółowe dane, które dotyczą transportu kabotażowego, możesz znaleźć na stronie internetowej netpaka.eu. To zaufany portal dla osób i firm, których główną działalnością jest wykonywanie transportu – osobowego i towarowego. Tam też znajduje się giełda transportowa, gdzie zarejestrowani przewoźnicy mogą znaleźć interesujące zlecenia. Jest to również bogate źródło wiedzy, z którą powinien być obeznany każdy właściciel firmy spedycyjnej. Skorzystaj z przystępnie podanych informacji i zobacz, jak możesz lepiej organizować przejazdy swoich transportów.

Zostaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Inne Firmy