Data dodania: 17-06-2018


Nazwa: USŁUGI CONSULTINGOWE Paweł Lipiński

Adres: Królowej Korony Polskiej 24

Miejscowość: Szczecin

Kod pocztowy: 70-486

Telefon:

WWW: http://www.lpconsulting.pl/


Ocena (0 z 0 głosów)
Opis:

Przedsiębiorcy wciąż szukają złotego środka, jak z jednej strony ciąć koszty, a z drugiej przedstawić potencjalnym klientom, jak najkorzystniejszą ofertę. Dlatego wielu właścicieli firm rezygnuje, chociażby z rozbudowy działu finansowo-księgowego, powierzając prowadzenie księgowości firmie zewnętrznej.

Na rynku jest wiele takich firm, które obsługują klientów nawet spoza miejsca, gdzie jest siedziba firmy. Jak to możliwe? Na lpconsulting.pl zajdziesz więcej informacji na ten temat.

Coraz popularniejsza jest księgowość prowadzona online. W Szczecinie, według różnych statystyk, nawet połowa aktywnych pracodawców korzysta z takiego rozwiązania albo rozważa jego wprowadzenie w swoich firmach.

Czy powodem popularności księgowości online jest tylko obniżenie kasztów prowadzenia firmy? Nie! Korzystanie z ogólnopolskiego systemu e-księgowości Taxxo daje możliwość wglądu do faktur i innych dokumentów o każdej porze dnia i nocy i z każdego miejsca, to bardzo wygodne, zwłaszcza gdy jesteśmy w delegacji.

Zostaw OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Inne Firmy