Data dodania: 11-10-2019


Nazwa: Usługi Geodezyjne adGEO Adam Dudek

Adres: Główna 6

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-005

Telefon: +48 665 045 010

WWW: http://www.adgeo.eu/


Ocena (0 z 0 głosów)
Opis:

Zdarza się, że kupiwszy nieruchomość, nowy właściciel chce ją ogrodzić, ale w żaden sposób nie może znaleźć słupków granicznych. W zależności od tego, jak dawno granice były wytyczane, może być na nich różny znak geodezyjny. Czasami jest to tylko kamień albo butelka i nie zawsze jest to forma betonowa. Co prawda znaki takie są prawnie chronione i nie wolno ich ruszać, ale w praktyce zdarza się, że zostaną usunięte przez przypadek lub rozmyślnie. Trudno jednak po latach znaleźć sprawcę tego czynu, dlatego najprościej jest zgłosić się do geodety, na przykład ze strony adgeo.eu i zlecić wytyczenie nieruchomości od nowa. 

Biuro geodezyjne z linku działa nie tylko w Poznaniu, gdzie ma siedzibę, ale na terenie całej Wielkopolski. Zatrudnia ono wyłącznie geodetów z uprawnieniami, którzy mają za sobą lata doświadczeń, a dzięki nowoczesnemu sprzętowi, jakim się posługują, wykonują pracę szybko i dokładnie. Zgłaszając się do nich, można mieć pewność dobrze wykonanej pracy w krótkim terminie. Cena za usługę ustalana jest indywidualnie w zależności od wielu czynników.

Zostaw OpinieUżytkownik bigbutterfly394 napisał:
Usługi geodezyjne spod znaku adGEO są na odpowiednio wysokim poziomie. Nie dziwię się, że są rekomendowane w Poznaniu - właściwy fachowiec na właściwym miejscu.
Data: 2020-01-07 13:34:20
Ocena: 4

Inne Firmy