Data dodania: 29-12-2017


Nazwa: Wykładziny Biurowe

Adres: Małkowskiego 30

Miejscowość: Szczecin

Kod pocztowy: 70-304

Telefon: 613 556 775

WWW: http://www.wykladziny-biuro.pl/


Ocena (0 z 0 głosów)
Opis:

Otwierasz własną działalność i chcesz, aby obiekt do którego będą przychodzić goście czy klienci, był wyjątkowo nowoczesny i przytulny? Postaw na wykończenie wnętrza, a zobaczysz jaki efekt przyniesie dobre wyposażenie od podstaw. Pomieszczenia o charakterze ogólnodostępnym takie jak galerie handlowe, banki, biura, teatry czy hotele to miejsca, w których codziennie przewijają się dziesiątki czy setki ludzi. Warto postawić na prosty i nowoczesny design i zacząć od podłogi!

Firma Wykładziny Biurowe dysponuje najwyższej jakości wykładzinami, które są odporne na uszkodzenia, intensywne ścieranie czy zabrudzenia. Wykładzina obiektowa jest tania, solidnie wykonana i efekt końcowy przewyższa oczekiwania klientów. Tego typu podłoga świetnie wpisuje się w jakąkolwiek przestrzeń, a wybór produktu zależy tylko od Państwa. W ofercie firmy znajdują się wykładziny o różnych teksturach, wzorach i kolorach. Pod adresem wykladziny-biuro.pl znajdziesz aktualną ofertę!

Zostaw OpinieUżytkownik Filip Ostrowski napisał:
Materiał, z jakiego wykonana jest lub może być, wykładzina biurowa, ma ogromne znaczenie. Wystarczy poczytać o tym na ich stronie.
Data: 2018-05-10 14:41:13
Ocena: 3

Inne Firmy